Ekstraklasa I Liga Puchar Polski Reprezentacja Polski Premier League Ligue 1 Primera Division 1. Bundesliga Serie A Champions League Europa League World Cup 2014 FIFA Club World Cup 2013 2013 Africa Cup of Nations 2013 FIFA Confederations Cup

Serwisy partnerskie:

Zgrupowania i sparingi klubów Ekstraklasy przed sezonem 2013-14

Vercard.pl przedstawia zestawienie wszystkich zgrupowań i sparingów klubów Ekstraklasy przed rozpoczęciem sezonu 2013-14. Informacje o terminach, rywalach oraz miejscach zgrupowań aktualizujemy na bieżąco. Każdy mecz to także news ze strzelcami i składami. Informacje uzupełniamy regularnie o video. Nie przegap! Dodaj do ulubionych.


CRACOVIA

Przygotowania na własnych obiektach:
24.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Polsce (Białka Tatrzańska, 26.06-06.07):
29.06 (godz. 19:00, Zakopane) - Okocimski Brzesko (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.06 (godz. 17:10, Zakopane) - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.07 (godz. 18:00, Zakopane) - Garbarnia Kraków (II Liga wsch.) 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 11:45, Zakopane) - Icon FC (USA) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowania na własnych obiektach:
09.07 (godz. 18:00, Kraków) - Puszcza Niepołomice (I Liga) 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
10.07 (godz. 10:00, Kraków) - Limanovia Limanowa (II Liga wsch.) 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
12.07 (godz. 15:30, Kielce) - Korona Kielce 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ 
15.07 (godz. 18:00, Kraków) - Stal Mielec (II Liga wsch.) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ


GÓRNIK ZABRZE

Przygotowania na własnych obiektach:
21.06 - pierwszy trening
22.06 (godz. 11:00, Trzebinia-Siersza) - MKS Trzebinia-Siersza (IV Liga mał.-zach.) 6:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie w Polsce (Zakopane, 23-29.06):
25.06 (godz. 17:00, Waksmund) - Tatran Preszów (Słowacja) 5:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
27.06 (godz. 16:30, Waksmund) - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (I Liga) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.06 (godz. 9:00, Waksmund) - Huragan Waksmund (Liga okręgowa) 8:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
29.06 (godz. 11:00, Zakopane) - MFK Ružomberok (Słowacja) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ

Zgrupowanie w Słowenii (Radenci, 03-13.07):
06.07 (godz. 16:00, Zreče) - Illicziweć Mariupol (Ukraina) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
06.07 (godz. 17:50, Zreče) - Illicziweć Mariupol (Ukraina) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ 
09.07 (godz. 16:30, Zreče) - Aluminij Kidričevo (Słowenia) 0:0
09.07 (godz. 18:15, Zreče) - Željezničar Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
12.09 (godz. 17:30, Zreče) - Ceahlăul Piatra Neamț (Rumunia) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ 
13.09 (godz. 11:30, Radenci) - Donji Srem Pećinci (Serbia) 0:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ


JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Przygotowania na własnych obiektach:
20.06 - pierwszy trening
26.06 (godz. 18:00, Grodno) - Nioman Grodno (Białoruś) 1:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.06 (godz. 16:00, Międzychód) - Pogoń Szczecin 1:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie w Polsce (Boszkowo, 27.06-06.07):
03.07 (godz. 12:00, Bucz) - Stomil Olsztyn (I Liga) 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.07 (godz. 18:00, Poznań) - Warta Poznań (II Liga zach.) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 12:00, Międzychód) - Miedź Legnica (I Liga) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
10.07 (godz. 17:00, Sokółka) - Nioman Grodno (Białoruś) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
13.07 (godz. 12:20, Siemiatycze) - Bogdanka Łęczna (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ


KORONA KIELCE

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Polsce (Wodzisław Śląski, 18-25.06):
22.06 (godz. 16:30, Wodzisław Śląski) - Baník Ostrawa (Czechy) 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.06 (godz. 11:00, Wodzisław Śląski) - MFK Karviná (Czechy, II liga) 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.06 (godz. 17:00, Wodzisław Śląski) - Piast Gliwice 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
29.06 (godz. 12:00, Bełchatów) - GKS Bełchatów (I Liga) 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie w Polsce (Warka, 01-06.07):
03.07 (godz. 17:00, Warka) - Bogdanka Łęczna (I Liga) 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 10:00, Warka) - Dolcan Ząbki (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 16:00, Warka) - Radomiak Radom (II Liga wsch.) 3:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
12.07 (godz. 11:30, Kielce) - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (I Liga) 2:4 -> CZYTAJ WIĘCEJ
12.07 (godz. 15:30, Kielce) - Cracovia 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
22.07 (godz. 17:00, Kielce) - AEK Larnaka (Cypr) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ 
30.07 (godz. 11:00, Kielce) - Hapoel Katamon Jerozolima (Izrael, II liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ


LECH POZNAŃ

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Polsce (Opalenica, 20-27.06):
27.06 (godz. 11:00, Opalenica) Omonia Nikozja (Cypr) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
03.07 (godz. 17:00, Grodzisk Wlkp.) - Wisła Kraków 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 17:00, Wronki) - Hapoel Tel Awiw (Izrael) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.07 (godz. 17:00, Wronki) - FC Nordsjælland (Dania) 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO


LECHIA GDAŃSK

Przygotowania na własnych obiektach:
13.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Polsce (Gniewino, 24.06-05.07):
26.06 (godz. 16:00, Gniewino) - Stomil Olsztyn (I Liga) 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.06 (godz. 16:00, Gniewino) - Flota Świnoujście (I Liga) 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.07 (godz. 17:00, Gniewino) - Pogoń Szczecin 1:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.07 (godz. 16:00, Gdańsk) - Chojniczanka Chojnice (I Liga) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.07 (godz. 18:00, Gdańsk) - Olimpia Grudziądz (I Liga) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
09.07 (godz. 11:00, Opalenica) - Hapoel Tel Awiw (Izrael) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.07 (godz. 15:00, Grodzisk Wielkopolski) - KS Polkowice (II Liga zach.) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
13.07 (godz. 11:00, Gdańsk) - Bałtyk Gdynia (III Liga pom.-zach.) 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
29.07 (godz. 18:00, Gdańsk) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
30.07 (godz. 20:45, Gdańsk) - FC Barcelona (Hiszpania)


LEGIA WARSZAWA

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Austrii (Bad Zell, 24.06-05.07):
26.06 (godz. 18:30, Bad Zell) - MŠK Žilina (Słowacja) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.06 (godz. 18:00, Utzenaich) - SV Ried (Austria) 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.07 (godz. 18:00, Bad Wimsbach-Neydharting) - Sparta Praga (Czechy) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
06.07 (godz. 18:00, Warszawa) - Partizan Belgrad (Serbia) 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.07 (godz. 16:00, Warszawa) - Fluminense Rio de Janeiro (Brazylia) 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO


PIAST GLIWICE

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Polsce (Wisła, 18-22.06)

Przygotowania na własnych obiektach:
25.06 (godz. 17:00, Wodzisław Śląski) - Korona Kielce 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie na Węgrzech (Lipot, 28.06-10.07)
29.06 (godz. 17:00, Budapeszt) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
06.07 (godz. 14:00, Südstadt) - Amkar Perm (Rosja) 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.07 (godz. 16:30, Telki) - Raja Casablanca (Maroko) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
10.07 (godz. 13:00, Telki) - Ferencváros Budapeszt (Węgry) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ


PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Przygotowania na własnych obiektach:
19.06 - pierwszy trening
26.06 (godz. 18:00, Dankowice) - Icon FC (USA) 5:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
29.06 (godz. 17:00, Zakopane) - Sandecja Nowy Sącz (I Liga) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
30.06 (godz. 17:10, Zakopane) - Cracovia 1:3 -> CZYTAJ WIECEJ

Zgrupowanie w Polsce (Wronki, 02-12.07):
03.07 (godz. 17:10, Wronki) - Zawisza Bydgoszcz 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ
06.07 (godz. 11:00, Popowo) - Warta Poznań 4:0 (II Liga zach.) 4:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
09.07 (godz. 14:00, Wronki) - Arka Gdynia (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
11.07 (godz. 18:00, Popowo) - Olimpia Grudziądz (I Liga) 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ
17.07 (godz. 11:00, Dankowice) - Energetyk ROW Rybnik 3:2 (I Liga) -> CZYTAJ WIĘCEJ


POGOŃ SZCZECIN

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening
26.06 (godz. 11:00, Szczecin) - Reprezentacja Województwa Zachodniopomorskiego 4:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.06 (godz. 17:00, Szczecin) - Reprezentacja Województwa Zachodniopomorskiego 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
29.06 (godz. 12:00, Łobez) - Światowid Łobez (Liga okręgowa) 12:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
29.06 (godz. 16:00, Międzychód) - Jagiellonia Białystok 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie w Polsce (Gniewino, 01-09.07):
02.07 (godz. 17:00, Gniewino) - Lechia Gdańsk 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.07 (godz. 11:00, Gniewino) - Gryf Wejherowo (II Liga zach.) 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 11:00, Gniewino) - Chojniczanka Chojnice (I Liga) 3:4 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 16:00, Gniewino) - Arka Gdynia (I Liga) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.07 (godz. 11:00, Gniewino) - Bałtyk Gdynia (III Liga pom.-zach.) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowania na własnych obiektach:
10.07 (godz. 18:30, Szczecin) - Olympique Lyon (Francja) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
13.07 (godz. 12:10, Szczecin) - Flota Świnoujście (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ 
23.07 (godz. 17:00, Międzychód) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO


RUCH CHORZÓW

Przygotowania na własnych obiektach:
20.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Polsce (Kamień k. Rybnika, 28.06-06.07):
29.06 (godz. 17:00, Radlin) - Górnik Radlin (Liga okręgowa) 8:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
02.07 (godz. 17:00, Tarnowskie Góry) - Polonia Bytom (II Liga zach.) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.07 (godz. 17:00, Rybnik) - Zagłębie Sosnowiec (II Liga zach.) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
09.07 (godz. 17:30, Chorzów) - MFK Karviná (Czechy, II liga) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
11.07 (godz. 17:30, Mysłowice) - Górnik Wesoła (III Liga opo.-ślą.) 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
13.07 (godz. 18:00, Kraków) - Wisła Kraków 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO


ŚLĄSK WROCŁAW

Przygotowania na własnych obiektach:
19.06 - pierwszy trening
22.06 (godz. 17:00, Wrocław) - MFK Karviná (Czechy, II liga) 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.06 (godz. 17:00, Wrocław) - GKS Bełchatów (I Liga) 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.06 (godz. 11:00, Wrocław) - Miedź Legnica (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie w Austrii (Ampflwang, 01-10.07):
03.07 (godz. 15:20, Straßwalchen) - Terek Grozny (Rosja) 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.07 (godz. 17:00, Eberschwang) - Admira Wacker Mödling (Austria) 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
10.07 (godz. 18:30, Pichl bei Wels) - Dukla Praga (Czechy) 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO


WIDZEW ŁÓDŹ

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening
29.06 (godz. 11:00, Łódź) - Dolcan Ząbki (I Liga) 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
29.06 (godz. 14:00, Łódź) - Mazovia Rawa Mazowiecka (IV Liga łódz.) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ

Zgrupowanie w Polsce (Uniejów, 01-10.07):
02.07 (godz. 17:00, Gutów Mały) - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 17:00, Opalenica) - Omonia Nikozja (Cypr) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
13.07 (godz. 16:00, Łódź) - Sokół Aleksandrów Łódzki (III Liga łódz.-maz.) 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
13.07 (godz. 18:00, Łódź) - Wisła Płock (I Liga) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO


WISŁA KRAKÓW

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening

Zgrupowanie w Polsce (Grodzisk Wielkopolski, 21.06-06.07):
23.06 (godz. 17:00, Wągrowiec) - Nielba Wągrowiec (III Liga kuj.-pom.-wlkp.) 4:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
27.06 (godz. 12:00, Grodzisk Wlkp.) - Zawisza Bydgoszcz 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.06 (godz. 17:00, Opalenica) - Omonia Nikozja (Cypr) 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.07 (godz. 17:00, Grodzisk Wlkp.) - Lech Poznań 1:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.07 (godz. 18:20, Katowice) - GKS Katowice (I Liga) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
10.07 (godz. 18:00, Limanowa) - Limanovia Limanowa (II Liga gr. wsch.) 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ
13.07 (godz. 18:00, Kraków) - Ruch Chorzów 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
16.07 (godz. 17:00, Berlin) - Hertha Berlin (Niemcy) 0:2 -> CZYTAJ WIECEJ, ZOBACZ VIDEO


ZAGŁĘBIE LUBIN

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening
21.06 (godz. 13:00, Lubin) - FK Mladá Boleslav (Czechy) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.06 (godz. 15:00, Lubin) - FK Mladá Boleslav (Czechy) 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.06 (godz. 17:00, Bogatynia) - FK Baumit Jablonec (Czechy) 4:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie w Austrii (Hall In Tirol, 28.06-10.07):
30.06 (godz. 18:30, Prien am Chiemsee) - TSV 1860 Monachium (Niemcy, II liga) 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.07 (godz. 18:00, Kufstein) - FC Ingolstadt 04 (Niemcy, II liga) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.07 (godz. 18:00, Mils) - Bursaspor Bursa (Turcja) 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.07 (godz. 18:30, Volders) - Wacker Innsbruck (Austria) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Przygotowania na własnych obiektach:
12.07 (godz. 17:00, Lubin) - Miedź Legnica (I Liga) 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ


ZAWISZA BYDGOSZCZ

Przygotowania na własnych obiektach:
17.06 - pierwszy trening
27.06 (godz. 12:00, Grodzisk Wlkp.) - Wisła Kraków 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

Zgrupowanie w Polsce (Bucz, 02.07-11.07):
03.07 (godz. 17:10, Wronki) - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ
06.07 (godz. 16:00, Bucz) - Stomil Olsztyn (I Liga) 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
06.07 (godz. 18:00, Bucz) - KS Polkowice (II Liga zach.) 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowania na własnych obiektach:
10.07 (godz. 18:15, Bucz) - Ostrovia Ostrów Wielkopolski (II Liga zach.) 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
12.07 (godz. 17:30, Bydgoszcz) - Arka Gdynia (I Liga) 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
16.07 (godz. 18:00, Bydgoszcz) - Nielba Wągrowiec (III Liga kuj.-pom.-wlkp.) 3:2 -> CZYTA WIĘCEJ