Ekstraklasa I Liga Puchar Polski Reprezentacja Polski Premier League Ligue 1 Primera Division 1. Bundesliga Serie A Champions League Europa League World Cup 2014 FIFA Club World Cup 2013 2013 Africa Cup of Nations 2013 FIFA Confederations Cup

Serwisy partnerskie:

FC Basel ma kłopoty po meczu Ligi Europy z FC Salzburg. Przez burdy swoich kiboli (VIDEO)

UEFA wszczęła postępowanie wyjaśniające w sprawie przerwania czwartkowego meczu Ligi Europy FC Salzburg - FC Basel. W 29. minucie spotkania zostało ono przerwane, bo kibice FC Basel przeszkodzili w rozegraniu rzutu rożnego, rzucając różne drobne przedmioty w kierunku zawodników gospodarzy oraz arbitrów. Ostatecznie ten bardzo ciekawy mecz został dokończony. Zespół FC Basel wygrał 2:1, chociaż od 9. minuty grał w osłabieniu, a od 22. minuty przegrywał 0:1. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. W ćwierćfinale przeciwnikiem szwajcarskiej drużyny będzie Valencia CF.