Ekstraklasa I Liga Puchar Polski Reprezentacja Polski Premier League Ligue 1 Primera Division 1. Bundesliga Serie A Champions League Europa League World Cup 2014 FIFA Club World Cup 2013 2013 Africa Cup of Nations 2013 FIFA Confederations Cup

Serwisy partnerskie:

Terminarz i wyniki - Ekstraklasa 2013-14

Vercard.pl przedstawia zestawienie wszystkich meczów klubów Ekstraklasy w sezonie 2013-14. Daty spotkań oraz wyniki będziemy aktualizować na bieżąco. Każdy mecz to także news ze strzelcami i składami. Informacje uzupełnimy tuż po każdym meczu o gole video. Nie przegap! Dodaj do ulubionych.

Terminarz rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013-14:

1. kolejka - 19-22 lipca

19.07 (godz. 18:00) Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
19.07 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
20.07 (godz. 15:30) Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
20.07 (godz. 18:00) Legia Warszawa - Widzew Łódź 5:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.07 (godz. 15:30) Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.07 (godz. 18:00) Cracovia - Piast Gliwice 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.07 (godz. 20:30) Ruch Chorzów - Lech Poznań 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
22.07 (godz. 18:00) Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

2. kolejka - 26-29 lipca

26.07 (godz. 18:00) Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.07 (godz. 20:30) Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
27.07 (godz. 18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
27.07 (godz. 20:30) Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
28.07 (godz. 15:30) Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
28.07 (godz. 18:00) Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
28.07 (godz. 20:30) Lech Poznań - Cracovia 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.07 (godz. 18:00) Korona Kielce - Wisła Kraków 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

3. kolejka - 2-5 sierpnia

02.08 (godz. 18:00) Cracovia - Ruch Chorzów 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
02.08 (godz. 20:30) Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.08 (godz. 18:00) Widzew Łódź - Korona Kielce 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.08 (godz. 20:30) Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
04.08 (godz. 15:30) Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
04.08 (godz. 18:00) Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
04.08 (godz. 20:30) Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.08 (godz. 18:00) Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

4. kolejka - 9-12 sierpnia

09.08 (godz. 18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
09.08 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
10.08 (godz. 15:30) Widzew Łódź - Górnik Zabrze 0:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
10.08 (godz. 18:00) Lechia Gdańsk - Cracovia 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
10.08 (godz. 20:30) Ruch Chorzów - Legia Warszawa 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
11.08 (godz. 15:30) Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
11.08 (godz. 18:00) Lech Poznań - Korona Kielce 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
12.08 (godz. 18:00) Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

5. kolejka - 23-26 sierpnia

23.08 (godz. 18:00) Zagłębie Lubin - Cracovia 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
23.08 (godz. 20:30) Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
24.08 (godz. 15:30) Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ
24.08 (godz. 18:00) Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
24.08 (godz. 20:30) Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.08 (godz. 15:30) Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
25.08 (godz. 18:00) Wisła Kraków - Lech Poznań 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
26.08 (godz. 18:00) Korona Kielce - Piast Gliwice 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ

6. kolejka - 30 sierpnia - 2 września

30.08 (godz. 18:00) Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ
30.08 (godz. 18:00) Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
31.08 (godz. 15:30) Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
31.08 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ
31.08 (godz. 20:30) Cracovia - Legia Warszawa 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
01.09 (godz. 15:30) Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ
01.09 (godz. 18:00) Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ
02.09 (godz. 18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ

7. kolejka - 13-16 września

13.09 (godz. 18:00) Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
13.09 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Piast Gliwice 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
14.09 (godz. 15:30) Zawisza Bydgoszcz - Cracovia 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
14.09 (godz. 18:00) Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
14.09 (godz. 20:30) Korona Kielce - Legia Warszawa 3:5 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
15.09 (godz. 15:30) Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 6:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
15.09 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
16.09 (godz. 18:00) Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

8. kolejka - 19-22 września

19.09 (godz. 17:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
20.09 (godz. 18:00) Piast Gliwice - Widzew Łódź 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
20.09 (godz. 20:30) Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.09 (godz. 15:30) Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.09 (godz. 18:00) Cracovia - Wisła Kraków 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.09 (godz. 20:30) Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
22.09 (godz. 15:30) Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
22.09 (godz. 18:00) Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

9. kolejka - 23-26 września

23.09 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
23.09 (godz. 20:30) Piast Gliwice - Lech Poznań 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
24.09 (godz. 18:00) Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
24.09 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.09 (godz. 18:00) Śląsk Wrocław - Cracovia 0:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.09 (godz. 18:00) Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.09 (godz. 20:30) Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.09 (godz. 20:30) Korona Kielce - Górnik Zabrze 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

10. kolejka - 28-30 września

27.09 (godz. 20:30) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
28.09 (godz. 15:30) Cracovia - Pogoń Szczecin 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
28.09 (godz. 18:00) Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
28.09 (godz. 20:30) Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.09 (godz. 15:30) Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.09 (godz. 18:00) Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.09 (godz. 18:00) Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.09 (godz. 20:30) Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

11. kolejka - 4-6 października

04.10 (godz. 18:00) Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
04.10 (godz. 20:30) Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.10 (godz. 15:30) Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.10 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:4 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.10 (godz. 20:30) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.10 (godz. 15:30) Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.10 (godz. 18:00) Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.10 (godz. 18:00) Piast Gliwice - Ruch Chorzów 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

12. kolejka - 18-21 października

18.10 (godz. 18:00) Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
18.10 (godz. 20:30) Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
19.10 (godz. 15:30) Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
19.10 (godz. 18:00) Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
19.10 (godz. 20:30) Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:4 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
20.10 (godz. 15:30) Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
20.10 (godz. 18:00) Legia Warszawa - Piast Gliwice 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
21.10 (godz. 18:00) Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

13. kolejka - 24-27 października

24.10 (godz. 16:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.10 (godz. 18:00) Widzew Łódź - Cracovia 1:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.10 (godz. 20:30) Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.10 (godz. 15:30) Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.10 (godz. 18:00) Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
26.10 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
27.10 (godz. 15:30) Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
27.10 (godz. 18:00) Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

14. kolejka - 28-31 października

28.10 (godz. 18:00) Górnik Zabrze - Cracovia 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.10 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 4:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.10 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Widzew Łódź 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.10 (godz. 18:00) Korona Kielce - Ruch Chorzów 1:4 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.10 (godz. 18:00) Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:3 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.10 (godz. 20:30) Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
31.10 (godz. 18:00) Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
31.10 (godz. 20:30) Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

15. kolejka - 2-5 listopada

02.11 (godz, 15:30) Cracovia - Korona Kielce 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
02.11 (godz. 18:00) Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
02.11 (godz. 20:30) Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.11 (godz. 15:30) Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.11 (godz. 18:00) Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
04.11 (godz. 18:00) Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO!
04.11 (godz. 20:30) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.11 (godz. 18:00) Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

16. kolejka - 8-11 listopada

08.11 (godz. 18:00) Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
08.11 (godz. 20:30) Górnik Zabrze - Wisła Kraków 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.11 (godz. 15:03) Piast Gliwice - Cracovia 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.11 (godz. 18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.11 (godz. 20:30) Lech Poznań - Ruch Chorzów 4:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
10.11 (godz. 15:30) Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
10.11 (godz. 18:00) Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
11.11 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

17. kolejka - 22-25 listopada

22.11 (godz. 18:00) Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
22.11 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Korona Kielce 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
23.11 (godz. 15:30) Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
23.11 (godz. 18:00) Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
23.11 (godz. 20:30) Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
24.11 (godz. 15:30) Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
24.11 (godz. 18:00) Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
25.11 (godz. 18:00) Cracovia - Lech Poznań 1:6 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

18. kolejka - 28 listopada - 1 grudnia

28.11 (godz. 16:00) Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.11 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
29.11 (godz. 20:30) Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 3:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.11 (godz. 15:30) Korona Kielce - Widzew Łódź 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.11 (godz. 18:00) Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
30.11 (godz. 20:30) Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
01.12 (godz. 15:30) Ruch Chorzów - Cracovia 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
01.12 (godz. 18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

19. kolejka - 2-5 grudnia

02.12 (godz. 18:00) Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 5:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
02.12 (godz. 20:30) Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.12 (godz. 18:00) Górnik Zabrze - Widzew Łódź 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.12 (godz. 18:00) Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 6:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
03.12 (godz. 20:30) Korona Kielce - Lech Poznań 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
04.12 (godz. 18:00) Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
04.12 (godz. 20:30) Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
05.12 (godz. 20:30) Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

20. kolejka - 6-9 grudnia

06.12 (godz. 18:00) Piast Gliwice - Korona Kielce 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
06.12 (godz. 20:30) Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.12 (godz. 15:30) Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.12 (godz. 18:00) Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
07.12 (godz. 20:30) Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
08.12 (godz. 15:30) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
08.12 (godz. 18:00) Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
09.12 (godz. 18:00) Cracovia - Zagłębie Lubin 2:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

21. kolejka - 14 grudnia

13.12 (godz. 18:00) Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 1:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
13.12 (godz. 20:30) Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
14.12 (godz. 15:30) Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
14.12 (godz. 18:00) Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO!
14.12 (godz. 20:30) Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0:0 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
15.12 (godz. 15:30) Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 1:2 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
15.12 (godz. 18:00) Legia Warszawa - Cracovia 4:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO
16.12 (godz. 18:00) Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2:1 -> CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ VIDEO

22. kolejka - 15 lutego

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Korona Kielce
Cracovia - Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

23. kolejka - 22 lutego

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Cracovia
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

24. kolejka - 1 marca

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
Cracovia - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Lech Poznań - Piast Gliwice

25. kolejka - 8 marca

Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - Cracovia
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Lech Poznań

26. kolejka - 15 marca

Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

27. kolejka - 22 marca

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz

28. kolejka - 26 marca lub 29 marca

Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Cracovia - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Lech Poznań

29. kolejka - 29 marca lub 5 kwietnia

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Cracovia - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

30. kolejka - 5 kwietnia lub 12 kwietnia 

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Cracovia
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Lech Poznań

Terminarz rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013-14:

Przed rozpoczęciem rundy finałowej znany będzie terminarz poszczególnych meczów, w zależności od miejsca zajętego przez daną drużynę w rundzie zasadniczej.

Grupa A:                                           Grupa B        

31 kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7             31 kolejka: 9-14, 10-13, 11-16, 12-15

32 kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3             32 kolejka: 16-9; 13-12; 14-10; 15-11

33 kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6             33 kolejka: 9-13; 12-16; 10-15; 11-14

34 kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6             34 kolejka: 15-9; 11-13; 16-10; 12-14

35 kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8             35 kolejka: 9-11; 13-15; 10-12; 14-16

36 kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5             36 kolejka: 12-9; 10-11; 14-15; 16-13

37 kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8             37 kolejka: 9-10; 11-12; 13-14; 15-16